O FIRMIE:

   Jesteśmy jedną z nielicznych firm w branży, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Klientów. Coraz bardziej indywidualne i wyspecjalizowane potrzeby naszych Klientów wymagają szybkich i skutecznych działań. Różnorodność i elastyczność naszej oferty jest tutaj kluczowym czynnikiem sukcesu. Dla naszych Klientów są dostępne produkty o różnych parametrach jakościowych i cenowych:
 

•  produkty o ustalonej marce i wysokiej jakości, produkowane przez wiele renomowanych firm, cenionych i dobrze znanych na rynkach zachodnich,

•  Produkty krajowe i zagraniczne o średniej cenie pochodzące od mniej znanych producentów, o jakości nie odbiegającej w znacznym stopniu od produktów renomowanych marek,

•  produkty najtańsze, mające zastosowanie głównie przy pracach nie związanych
z podwyższonymi wymogami technicznymi lub odbiorowymi.

 

      W ofercie posiadamy takie wyroby jak: gazy techniczne, acetylen, tlen techniczny, argon czysty i techniczny, azot czysty i techniczny, dwutlenek węgla, propan-butan, hel, wodór, corgon, mieszanki spawalnicze, elektrody do spawania, druty spawalnicze, reduktory gazowe, palniki do cięcia i spawania, uchwyty spawalnicze, środki ochrony pracy, przyłbice spawalnicze, okulary ochronne, rękawice robocze i spawalnicze, tarcze do cięcia i szlifowania urządzenia do spawania metodą MIG/MAG, TIG; spawarki, prostowniki.
 

      Dzięki ścisłej współpracy z uznanymi producentami stale śledzimy wszelkie zmiany wynikające z rozwoju nauki i techniki. Staramy się szybko wprowadzać do naszej firmy wszelkie nowości z dziedziny spawalnictwa, szlifierstwa oraz urządzeń spawalniczych.
 

      Stawiając na wysoką jakość oferowanych wyrobów współpracujemy z firmami posiadającymi certyfikaty Systemu Zapewnienia Jakości z serii ISO np.: BESTER, OZAS, ESAB, Elektrody BAILDON, Huta CEDLER, PERUN, POMET, SPAWMET, GCE, LINCOLN, KEMPPI, METALWELD.
 

      Nasza firma świadczy również usługi towarzyszące sprzedaży w zakresie: dzierżawy i legalizacji butli gazowych, udzielania technicznych porad i informacji o najnowszych technologiach i nowościach; terminowe dostawy towaru o żądanych parametrach i oczekiwanej jakości.

 

      Bogata oferta handlowa oraz fachowa i miła obsługa zachęca do podjęcia rozmów i kontaktów handlowych.

"Serdecznie Zapraszamy"