O FIRMIE

Firma “TRANS-SPAW” działa na terenie Rzeszowa i województwa podkarpackiego od 2002 roku. Naszym głównym celem jest kompleksowe zaopatrywanie klientów w gazy techniczne, sprzęt i materiały spawalnicze oraz inne wyroby związane pośrednio z tą branżą.

 Jesteśmy od wielu lat dystrybutorem gazów technicznych Firmy MESSER. Oferujemy gazy techniczne, specjalne, czyste, laboratoryjne i spożywcze m.in.: acetylen, tlen, argon, azot, amoniak, dwutlenek węgla,  MIX-18, Corgon, powietrze, propan-butan, propan czysty, wodór, hel.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełny asortyment spawarek elektrycznych do prac metodami MIG/MAG, MMA, TIG oraz PLAZMA. Oferujemy profesjonalne urządzenia takich marek jak: ESAB,  LINCOLN, BESTER, KEMPPI, HYPERTHERM; jak i linie prostych urządzeń importowanych MAGNUM, IDEAL.

Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm i osób fizycznych w osprzęt i materiały spawalnicze. Oferowany przez nas osprzęt to m.in.: palniki, reduktory, elektrody, druty, uchwyty spawalnicze, materiały do napawania i lutowania, tarcze do cięcia i szlifowania. W ciągłej sprzedaży posiadamy również chemie spawalniczą oraz artykuły ochrony osobistej. W zakresie osprzętu i materiałów spawalniczych współpracujemy z wieloma firmami np.: PERUN, POMET, GCE, HARRIS, GLOOR, METALWELD, CASTOLIN, SPAWMET, OERLIKON, BOHLER, BINZEL, ESAB, LINCOLN, CEPRO, OPTREL, SPEEDGLAS, SPARTUS, ARMACK,  INCO FLEX, KLIMAWENT, SIEGMUND, DEMMELER.

Współpracując z nami otrzymają Państwo wysokiej jakości produkty po konkurencyjnych cenach, a fachowa i miła obsługa zachęca do podjęcia rozmów i kontaktów handlowych.